لیست متخصصان طب فیزیکی در تهران و اصفهان

PhysicalMedicine

متخصصین طب فیزیکی و توانبخشی محدوده وسیعی از مشکلات و بیماری‌هایی که روی مغز، ستون فقرات، اعصاب، استخوان‌ها، مفاصل، رباط‌ها، عضلات و تاندون‌ها اثر می‌گذارند را درمان می‌کنند.

متخصصین طب فیزیکی و توانبخشی، پزشکانی هستند که یک دوره آموزشی در تخصص طب فیزیکی و توانبخشی را گذارنده‌اند و ممکن است در یکی از زیر مجموعه‌های طب آسیب‌های مغزی، طب درد، طب بارتوانی کودکان- طب آسیب‌های نخاعی و یا طب ورزشی فوق تخصص می‌گیرند.

متخصصین ما در کلینیک طب فیزیکی و توانبخشی قصر از گزینه‌های درمانی مختلفی برای مشکلات مختلف استخوان‌ها، عضلات، مفاصل و سیستم عصبی محیطی یا مرکزی که بر روی توانایی عملکردی افراد تاثیر می‌گذارند، استفاده می‌نمایند. اگرچه، هدف متخصصین ما پرهیز از روش‌های تهاجمی است، گاهاً از جراحی بسته تزریق داخل کانال نخاعی که یک روش نیمه تهاجمی است، برای کنترل درد بیماران استفاده می‌نمایند. برنامه درمانی هر فرد می‌تواند شامل دارو، فیزیوتراپی پیشرفته (برای مثال، ماساژ درمانی، درمان دستی، تحریک الکتریکی عصب (TENS)، لیزر سرد و شاک‌ویو درمانی)، تزریقات داخل کانال نخاعی و ورزش درمانی فعال باشد. هدف متخصصین ما کمک به فعال شدن بیماران از نظر عملکردی و جسمی، در کنار کاهش درد است. جهت کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره با متخصصین ما  یا رزرو نوبت می‌توانید با شماره‌های 03132367465 03132330382  تماس حاصل فرمایید.

یک متخصص طب فیزیکی و توانبخشی چه کاری انجام می‌دهد؟


متخصصین طب فیزیکی و توانبخشی، دامنه فعالیت بیماران را دو برابر می‌کنند و به بیمار کمک می‌نمایند تا بتوانند خود را با توانایی‌ها و عدم‌ توانایی‌های خود وفق دهند. مشاوره و درمان توسط یک متخصص طب فیزیکی و توانبخشی، هنگام وجود درد، ضعف و از کارافتادگی به بیمار کمک می‌نماید تا به سطح مورد نظرشان از مستقل شدن دست یابند.

متخصصین طب فیزیکی و توانبخشی برای بیماران در شرایط مختلفی، از جمله بیماران بستری، بیماران سرپایی در نقش مشاور فعالیت می‌کنند. آنها ممکن است به‌طور انفرادی یا گروهی، در بیمارستان‌ها و محیط‌های دانشگاهی فعالیت نمایند.

علاوه برانجام فعالیت‌های یک پزشک عمومی، متخصصین طب فیزیکی، ورزش درمانی، ارتز و دستگاه‌های انطباقی براب درمان بیماران در سنین مختلف استفاده می‌نمایند. متخصصین طب فیزیکی و توانبخشی، به فرد کمک می‌کنند تا خود را سریع‌تر با وضعیت از کار افتادگی خود تطبیق دهد و از عوارض و بدتر شدن وضعیت ناتوانی فرد پیشگیری می‌کند.

هدف متخصصین طب فیزیکی و توانبخشی فراهم کردن مراقبت‌های پزشکی برای بیماران دارای درد، ضعف، بی‌حسی، سستی، انقباضات و کمی عملکرد و کمک به بهینه کردن فعالیت جسمی، بیولوژیکی، روان‌شناختی، اجتماعی و شغلی افراد می‌باشد.

متخصصین طب فیزیکی چه مشکلاتی را درمان می‌کنند؟


PhysicalMedicine1

متخصصین طب فیزیکی و توانبخشی به‌طور عمده مشکلات استخوان‌ها، عضلات، مفاصل و سیستم عصبی مرکزی یا محیطی که روی عملکرد فرد اثر می‌گذارند را درمان می‌کنند. متخصصین طب فیزیکی و توانبخشی جهت کنترل مجموعه‌ای از بیماری‌ها و ناهنجاری‌ها آموزش دیده‌اند، اما بعد از اتمام دوره اینترنی خود، معمولاً در این زمینه تخصص می‌بینند. به دلیل طیف وسیع شرایط درمان شده و ماهیت جامع آموزش‌هایشان، متخصصین طب فیزیکی و توانبخشی به‌طور منحصر به فرد، برای طراحی تکنولوژی‌های جدید، همچنین تغییر روند در آسایشگاه‌ها در نظر گرفته شده‌اند. تمرکز درمان مشکلات بر روی موارد زیر می‌باشد:

بازتوانی سیستم عصبی

 • آسیب‌های نخاعی
 • آسیب‌های آسیب‌های وارده به مغز
 • سکته
 • ام اس (MS)
 • اسکولیوز جانبی آمورف
 • گیلین بری
 • سستی و ضعف عضله
 • پارکینسون

تسکین درد

مراقبت‌های اسکلتی-عضلانی

آسیب‌های ورزشی

 • تاندونیت (التهاب تاندون) آشیل
 • سندرم انگشت پای چمنی
 • آرنج گلف بازان
 • آرنج تنیس بازان
 • آسیب روتاتور کاف شانه (کشیدگی و پارگی تاندون و عضلات شانه)
 • پارگی عضلات بالای ترقوه
 • تاندونیت (التهاب تاندون) عضله دو سر بازو و شانه
 • شکستگی‌های تنشی
 • ضربه و آسیب‌های مغزی

مراقبت‌ها و بازتوانی بعد از عمل جراحی

 • تعویض مفصل
 • پیوند عضو
 • تخلیه و قطع عضو
 • دریچه کمکی قلب چپ
 • بازتوانی قلبی – ریوی

ناهنجاری‌های رشدی و عملکردی کودکان

 • فلج مغزی
 • نقص‌های عضلانی
 • ستون فقرات شکاف‌دار
 • سندرم دان

بازتوانی بعد از جراحی پیوند اعضای مصنوعی

 • کمک به مشکلات حرکتی و تعادلی
 • کمک به بازیابی حرکتی با استفاده از ابزار کمکی
 • ارتوزهای ستون فقرات

بازتوانی بیماری‌های خاص

 • سرطان
 • بیماری قلبی
 • سوختگی
 • بیماری‌های ریوی
 • آموزش خانواده (برای مراقبت‌های لازم در خانه)
 • درد لگن
 • طب تکمیلی و جایگزین
 • مراقبت‌های سالمندان

انواع تکنیک‌های درمانی مورد استفاده در طب فیزیکی و توانبخشی


به ویژه در بخش بیماران بستری، متخصصین طب فیزیکی و توانبخشی، درمان‌های معمول پزشکی مشابه درمان‌های داخلی ارائه می‌کنند تا به حفظ نتیجه و اثرات درمانی انجام شده کمک نموده و از از کار افتادگی ثانویه جلوگیری نمایند. متخصصین طب فیزیکی و توانبخشی جراحی انجام نمی‌دهند اما امکانات و روش‌های مختلفی برای تشخیص و درمان در اختیار دارند. انجام بسیاری از این روش‌ها نیازمند گذراندن دوره فوق تخصص یا دوره آموزشی تکمیلی است. این روش‌ها و تکینک‌ها عبارتند از:

الکترومیوگرافی (EMG)

PhysicalMedicine2

تکنیک تشخیصی الکترومیوگرافی (EMG) شامل وارد کردن سوزن نازک الکترود در عضله برای تحریک و فعال کردن عضلات و مشاهده میزان پتانسیل حرکتی ثبت شده است که به متخصصین طب فیزیک و توانبخشی کمک می‌کند تا تشخیص دهند که آیا علت ضعف وجود اختلال عملکرد در عضله است یا عصب (یعنی تشخیص اختلالات عصبی از اختلالات عضلانی).

مطالعات هدایت عصبی (NCS)

متخصصین طب فیزیکی و توانبخشی از مطالعات هدایت عصبی (NCS) با استفاده از الکترود جهت ثبت پاسخ‌های حرکتی و حساسیتی ایجاد شده توسط تحریک الکتریکی استفاده می‌کنند. این تست می‌تواند به تشخیص موقعیت آسیب وارده به سیستم عصبی (اختلالات ریشه عصب، نوروپاتی محیطی، بیماری‌های نورون حرکتی یا گره‌های ایجاد شده در سیستم عصبی-عضلانی) کمک می‌نماید.

تزریقات پیرامونی مفصلی

PhysicalMedicine3

تزریقات اطراف مفاصل توسط متخصصین طب فیزیکی و توانبخشی جهت تشخیص و درمان ناهنجاری‌های بافت‌های نرم و استخوان مورد استفاده قرار می‌گیرد که اغلب در اختلالات ارتوپدی، روماتولوژی و طب ورزشی مانند آرتروز زانو، التهاب تاندون‌های روتاتور کاف شانه و آرنج تنیس بازان و آرنج گلف بازان مشاهده می‌شود.

تزریقات نقاط ماشه‌ای

PhysicalMedicine4

تزریق لیدوکائین یا طب سوزنی توسط متخصصین طب فیزیکی و توانبخشی جهت کمک به انجام درست ورزش‌های درمانی و درمان‌های طب فیزیکی و توانبخشی مورد استفاده در درمان نقاط ماشه‌ ای که منبع درد فاشیای عضلانی (بافت نرم) هستند، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

اولتراسوند اسکلتی عضلانی

PhysicalMedicine5

هرچند اولتراسوند تا مدت‌ها به عنوان تکنیکی برای انتقال حرارتی عمیق در مداخلات درمانی توسط متخصصین طب فیزیکی و توانبخشی مورد استفاده قرار می‌گرفت، اما امروزه به‌طور وسیعی در تشخیص تکمیلی مشکلات اسکلتی عضلانی در بیماران سرپایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. اولتراسوند می‌تواند جهت ارزیابی ناهنجاری‌های بافت نرم در ساختارها و مفاصلی که به‌طور معمول مورد آزمایش قرار می‌گیرند، استفاده شود. تکنیک اولتراسوند امروزه به طور وسیع برای هدایت و تشخیص محل درست تزریقات مورد استفاده قرار می‌گیرد، زیرا اولتراسوند، بدون قرار گرفتن بدن در معرض اشعات یونیزه کننده، محل درست قرار گیری سوزن برای تزریق را نشان می‌دهد.

کنترل انقباضات عضلانی

انقباضات عضلانی یکی از عوارض آسیب‌های CNS (یعنی، SCI، سکته مغزی و فلج مغزی) است. متخصصین طب فیزیکی و توانبخشی انقباضات عضلانی را توسط داروهای ضد انقباضی خوراکی، تزریق سم بوتولیسم (بوتاکس)، تزریق فنول و ارسال باکلوفن درون کپسولی برای بهبود عملکرد و کاهش درد استفاده می‌کنند.

مداخلات درمانی ستون فقرات

PhysicalMedicine6

تزریقات و عکس‌هایی که جهت درمان و تشخیص مشکلات ستون فقرات مورد استفاده قرار می‌گیرد، عبارتند از دیسکوگرام، تزریقات داخل کانال نخاعی، سوزاندن ریشه عصب با رادیوفرکوئنسی (امواج رادیوئی)، تحریک نخاع ستون فقرات و قرار دادن پمپ‌های دورن کپسولی. این تکینیک‌ها توسط متخصصین طب فیزیکی و توانبخشی یه عنوان یک مداخله درمانی غیر جراحی برای تسکین درد کمر و درمان ریشه عصب مورد استفاده قرار می‌گیرد.

تفاوت بین فیزیوتراپی و طب فیزیکی و توانبخشی چیست؟


متخصصین طب فیزیکی و توانبخشی و فیزیوتراپیست‌ها هر دو بیماران با مشکلات مشابه را درمان می‌کنند. اما، متخصصین طب فیزیکی و توانبخشی پزشک هستند که از دانشکده پزشکی فارغ التحصیل شده‌اند و یک دوره چهار ساله رزیدنتی را نیز گذرانده‌اند.

یک تصور غلط در مورد متخصصین طب فیزیکی و توانبخشی این است که آنها خود، درمان‌ها را انجام می‌دهند. معمولاً، فیزیوتراپیست‌ها در درمان‌های معمول بالینی برای مشکلات اسکلتی عضلانی، طراحی برنامه درمانی و دوره درمان ورزشی و درمان‌های مختلفی مانند سرما درمانی، گرما درمانی و الکتروتراپی TENS آموزش دیده‌اند. از طرف دیگر، متخصصین طب فیزیکی و توانبخشی تشخیص پزشکی بیماری و مشکل مربوطه را انجام داده و انجام درمان‌هایی که بعداً فیزیوتراپیست‌ها انجام می‌دهند را تجویز می‌کنند. علیرغم این تفاوت‌ها، هم متخصصین طب فیزیکی و توانبخشی و هم فیزیوتراپیست‌ها با هم همکاری می‌کنند تا مطمئن شوند که بیماران درمان مناسبی دریافت می‌کنند.

نقش متخصصین طب فیزیکی و توانبخشی کنترل روند درمان مشکلات پزشکی بیمار با شرکت در کل دوره بهبود و توانبخشی بیمار است. یک متخصص طب فیزیکی و توانبخشی بیمار را ارزیابی می‌کند و مطمئن می‌شود که بیمار از نظر پزشکی وضعیت مناسب جهت شرکت در این برنامه‌های درمانی را دارا می‌باشد. درمان‌های پزشکی مخصوص بازتوانی، عبارتند از کنترل درد، درمان ریشه عصبی مشکلات مثانه و روده، درمان اختلال در عکس العمل خودکار فرد، گفتار درمانی برای اختلالات گفتاری، درمان اختلالات حرکتی و تعادلی، کنترل انتقباضات عضلانی و آموزش بیماری. به علاوه، یک متخصص طب فیزیکی و توانبخشی، مشکلاتی که منجربه مشکلات و بیماری‌های دیگر می‌شوند (مانند، فشار خون، دیابت، CAD، COPD و غیره) را نیز کنترل می‌کنند تا از عوارض بیشتر این مشکلات پیشگیری نمایند.

متخصصین طب فیزیکی و توانبخشی اصفهان و تهران


دکترعلی فرخانی: متخصص طب فیزیکی و توانبخشی

آدرس: اصفهان- خیابان شمس آبادی- چهارراه قصر- روبروی بانک ملت- کوی26(دهش)

 تلفن: 2367465 0313


دکتر جعفر پورقاسمیان: متخصص طب فیزیکی و توانبخشی

آدرس: اصفهان- شمس آبادی- چهارراه قصر- رو به روی بانک ملت- کوی 126 (دهش)

 تلفن: 03132372301

دکترسپیده سجادیه خواجویی: متخصص طب فیزیكی وتوانبخشی وفیزیوتراپی

آدرس: اصفهان- میدان بزرگمهر ابتدای خیابان بزرگمهر- كوی معراج- ساختمان پزشكان طبقه اول.

 تلفن: 32674940 031


دکتر علیرضا مقتدری: متخصص طب فیزیكی و توانبخشی و فیزیوتراپی
آدرس: اصفهان- خیابان شمس آبادی- چهارراه قصر- مجتمع پزشکی قصرنور- واحد 305

 تلفن: 03132240068


دکتر امیر مویدنیا:متخصص طب فیزیكی وتوانبخشی و فیزیوتراپی

اصفهان، خیابان توحید میانی، رو به روی اداره ثبت اسناد، ساختمان آریا، طبقه پنجم، واحد 501

تلفن مطب: 03136282769 - 03136293575
تلفن تماس و مشاوره: 09135484106


دکتر سلمان فلاح: متخصص طب فیزیكی وتوانبخشی وفیزیوتراپی

آدرس: اصفهان- خ حکیم نظامی-ابتدای خ محتشم کاشانی(دقیقی)- جنب ام آر ای سپاهان- ساختمان زهره- طبقه چهارم

 تلفن:  03116255653


دكتر بابك وحدت پور:متخصص طب فیزیكی وتوانبخشی و فیزیوتراپی استادیار دانشگاه علوم پزشكی اصفهان

آدرس: خیابان صفه- بیمارستان الزهرا- كلینیك طب فیزیكی وتوانبخشی

تلفن:6289000


دكتر سهیل ستاری: متخصص طب فیزیكی وتوانبخشی و فیزیوتراپی استادیار دانشگاه علوم پزشكی اصفهان

آدرس: اصفهان- خیابان شمس آبادی- جنب ام ار ای ساختمان هزاره- طبقه چهارم


تلفن: 03132206494

دكتر شهریار میر شمس: متخصص طب فیزیكی و توانبخشی و فیزیوتراپی

آدرس: اصفهان- خیابان توحید میانی- جنب بانك پاسارگاد- ساختمان البرز-طبقه پنجم

 تلفن:6288620 031


دکتر فرشاد نوری: متخصص طب فیزیکی و توان بخشی

آدرس: تهران- خیابان ولیعصر- نرسیده به میدان تجریش- بالاتر از باغ فردوس- نبش کوچه طوسی- مجتمع فردوس طبقه سوم واحد16

تلفن:22741974-021


دکتر محمد فراهانی: بورد تخصصی طب فیزیکی و توان بخشی

آدرس: تهران- ضلع جنوبی فلکه دوم تهران پارس- روبروی مجتمع تجاری پارسیان- ساختمان سبز طبقه 4 پلاک 176 تلفن:77745677-021


دکتر حبیب مفخم: متخصص طب فیزیکی و توان بخشی

آدرس: تهران- خیابان شریعتی بالاتر از پل صدر- مقابل خیابان شهید میرزا پور(سهیل)- ساختمان 1902 طبقه اول واحد 1 تلفن:22607605-021


دکتر عباس دقاق زاده: متخصص طب فیزیکی و توان بخشی

آدرس: تهران- اتوبان چمران- ابتدای باقرخان غربی- مرکز طب فیزیکی و توانبخشی تبسم

تلفن:66572220-021


دکتر صاحب آب روشن: متخصص طب فیزیکی و توان بخشی

آدرس: تهران -منطقه 01 – م. نوبنیاد – خ. لنگری – خ. صنایع – بیمارستان دکتر چمران

 تلفن:5-22937031-021


دکترکامران آزما: متخصص طب فیزیکی و توان بخشی

آدرس: تهران- منطقه 6– کارگر شمالی (امیرآباد) – روبروی درب مهندسی ارتش – ساختمان آزمایشگاه ایران نوین – طبقه چهارم

تلفن:66944621-021


دکتر مژگان ابراهیمی: متخصص طب فیزیکی و توان بخشی

آدرس: تهران- منطقه 1 – شریعتی – بالاتر از پل صدر – نبش الهیه – ساختمان پزشکان پارسیان

تلفن:88884489-021


دکتر طناز احدی: متخصص طب فیزیکی و توان بخشی

آدرس: تهران- بیمارستان فیروزگر- بخش طب فیزیکی و توانبخشی

 تلفن:82141229-021


دکتر نوشین اعتمادی: متخصص طب فیزیکی و توان بخشی

آدرس: تهران -منطقه 18 – شادآباد – بلوار خلیج – بیمارستان شهیدفیاض بخش

تلفن: 50- 66250645-021


دکتر سیروس الهیان: متخصص طب فیزیکی و توان بخشی

آدرس: تهران – منطقه 15 – دولت آباد – بلوار قدس – درمانگاه دارالتوحید

تلفن:7- 33754825-021


دکتر داریوش الیاس پور: متخصص طب فیزیکی و توان بخشی

آدرس: تهران -منطقه 1– میدان تجریش – خیابان شهرداری – بیمارستان شهدای تجریش

تلفن:9- 22718001-021


دکتراسداله امان‌الهی: متخصص طب فیزیکی و توان بخشی

آدرس: تهران- منطقه 5– بزرگراه کاشانی – نبش خیابان گلستان – ساختمان پزشکان 1 – ورودی اول – واحد 4 تلفن:44070871-021


دکتر محمد امید ظهور: متخصص طب فیزیکی و توان بخشی

آدرس: تهران –منطقه3 – کلاهدوز (دولت) – خیابان دیباجی جنوبی – روبروی سنجابی – پلاک 17

تلفن:22780701-021


دکتر کامیار اکرمی متخصص طب فیزیکی و توان بخشی

آدرس: تهران -منطقه 21 – تهرانسر – بلوار لاله – درمانگاه خیریه قوامین

تلفن:6- 44520582-021


دکتر محمد باغبانی آرانی: متخصص طب فیزیکی و توان بخشی

آدرس: تهران - منطقه 14 – 17 شهریور – خ. ابن سینا – م. کلانتری – خ. کرمان – بیمارستان مردم

تلفن:4- 33795823-021


دکتر پیمان بنکدار: متخصص طب فیزیکی و توان بخشی

آدرس: تهران -منطقه 03 – پاسداران – خ. سوری (نیستان هفتم) – بلوار شهرزاد – خ. باقری کماسایی – پلاک 7 – درمانگاه دروس

تلفن:4- 22566662-021- 22546353-021


دکتر محمد حسن بهرامی:  متخصص طب فیزیکی و توان بخشی

آدرس: تهران -منطقه 01 – م. تجریش – خ. شهرداری – بیمارستان شهدای تجریش

تلفن:9- 22718001-021


دکتر بهروز توانا: متخصص طب فیزیکی و توان بخشی

آدرس: تهران -منطقه 06 – بلوار کشاورز – پ. 59 – کلینیک ساسان

تلفن:89 - 88965170-021


دکتر بهرام جعفررودی: متخصص طب فیزیکی و توان بخشی

آدرس:تهران- دوراهی قلهک- بیمارستان ایرانمهر

تلفن:22609566-021


دکتر مجتبی حسین زاده: متخصص طب فیزیکی و توان بخشی

آدرس: تهران – تهران نو – ضلع جنوبی میدان امامت – روبروی داروخانه فرح

 تلفن:77463303-021


دکتر محمد تقی حلی‌ساز: متخصص طب فیزیکی و توان بخشی

آدرس: تهران- منطقه3– ولی عصر– بالاتر از میدان ونک – خ. یاسمی – بیمارستان خاتم الانبیا

تلفن:88884040-021-88790298-021


دکتر زهرا حکیمی: متخصص طب فیزیکی و توان بخشی

آدرس: تهران-منطقه 6– کارگر شمالی (امیرآباد) – تقاطع بزرگراه جلال آل احمد – خ. چهارم – پ. 34 – طبقه همکف

تلفن:88637439-021


دکتر مریم خسروی: متخصص طب فیزیکی و توان بخشی

آدرس: تهران -منطقه 5– م. پونک – خ. میرزابابایی – بلوار عدل جنوبی – ساختمان پزشکان فتح – واحد 23

تلفن:44463570-021


دکتر غلامرضا رئیسی: متخصص طب فیزیکی و توان بخشی

آدرس:تهران، خ. شریعتی روبروی پارک شریعتی(کوروش)- نبش کوچه پیروز- ساختمان شریعتی- طبقه اول واحد ۱۰ تلفن:22882831-021


دکترسید منصور رایگانی: متخصص طب فیزیکی و توان بخشی

آدرس:تهران -منطقه 01 – م. تجریش – خ. شهرداری – بیمارستان شهدای تجریش

تلفن:9- 22718001-021


دکتر آذر رحیم پناه متخصص طب فیزیکی و توان بخشی

آدرس:تهران -منطقه 05 – شهرک اکباتان – فاز 1 – سوپر 8 – درمانگاه شبانه روزی اکباتان

 تلفن:44654119-021


دکتر زهرا رضا سلطانی: متخصص طب فیزیکی و توان بخشی

آدرس: تهران -آزادی – ضلع شرقی بیمارستان امام خمینی-خیابان دکتر قریب-نبش کوچه مصدق غربی-پلاک۱۳۱- واحد 4

 تلفن:66432893-021


دکتر فرید رضایی مقدم: متخصص طب فیزیکی و توان بخشی

آدرس: تهران -خیابان قائم مقام فراهانی-خیابان۶-پلاک۸

 تلفن:88748745-021


دکتر رضا روشن پژوه: متخصص طب فیزیکی و توان بخشی

آدرس:تهران -منطقه 03 – شریعتی – بالاتر از میرداماد – خ. مینا – ساختمان قائم – پ. 4 – ط. دوم

تلفن:22263958-021


دکتر سید احمد رییس سادات: متخصص طب فیزیکی و توان بخشی

آدرس:تهران -منطقه 02 – سعادت آباد – بالاتر از میدان کاج – بیمارستان مدرس – درمانگاه طب فیزیکی و توانبخشی

 تلفن:22363249 -021


دکتر شراره زندی :متخصص طب فیزیکی و توان بخشی

آدرس: تهران -منطقه 03 – کلاهدوز (دولت) – بین بلوار کاوه و چهارراه قنات – ساختمان نگین – ط. دوم – واحد 12

 تلفن:22594876 -021


دکتر رضا سالک: متخصص طب فیزیکی و توان بخشی

آدرس:تهران -منطقه 03 – شریعتی – جنب مترو قلهک – خ. کدویی – ساختمان پزشکان شکوفه – واحد 1

تلفن:22649361 -021


دکتر سید پژمان مدنی: متخصص طب فیزیکی و توان بخشی

آدرس:تهران-بلوار کشاورز-نبش بیمارستان ساسان-کوچه رویان-پلاک ۷۵-طبقه دوم

 تلفن:88969331 -021


دکتر شادان فروز بخش: متخصص طب فیزیکی و توان بخشی

آدرس:تهران -منطقه 04 – یزرگراه رسالت – خ. بنی هاشم – تقاطع خیابان پرتوی – پ. 121

تلفن:22316850 -021


دکتر مینا سیف الهی: متخصص طب فیزیکی و توان بخشی

آدرس:تهران -منطقه 01 – شریعتی – بالاتر از پل رومی – بن بست سینا – پ. 1729 – واحد 2

تلفن:22210301 -021


دکتر لیلی شاه قلی: متخصص طب فیزیکی و توان بخشی

آدرس:تهران -منطقه 03 – قلهک – خ. کدویی – ک. شکوفه – ساختمان پزشکان شکوفه

تلفن:22649430 -021


دکتر علی شکری: متخصص طب فیزیکی و توان بخشی

آدرس:تهران -منطقه 05 – بزرگراه کاشانی – نبش خیابان گلستان شمالی – ساختمان پزشکان 1 – ورودی اول – واحد 4

تلفن:44070871-021


دکتر الهه شیر دل: متخصص طب فیزیکی و توان بخشی

آدرس:تهران -منطقه 16 – خزانه بخارایی – فلکه دوم – بیمارستان آیت اله کاشانی

 تلفن:55047731-021


دکتر شهرام صادقی: متخصص طب فیزیکی و توان بخشی

آدرس:تهران –خیابان فرجام-بین حیدرخانی و ولیعصر-پلاک۱۸۹-طبقه۵

 تلفن:77225476-021


دکتر محمد صادق صدیق مستوفی: متخصص طب فیزیکی و توان بخشی

آدرس:تهران -منطقه 06 – بلوار کشاورز – نرسیده به میدان ولی عصر – پ. 14 – ط. دوم

تلفن:88915992-021


دکتر عباس صلاحی: متخصص طب فیزیکی و توان بخشی

آدرس:تهران -منطقه 12 – خراسان – خ. لرزاده – درمانگاه لرزاده

 تلفن:3-33132022-021


دکتر فرهاد عادل منش: متخصص طب فیزیکی و توان بخشی

آدرس:تهران -منطقه 06 – م. آرژانتین – خ. الوند – پ. 23 – بیمارستان کسری

تلفن:9-88797611-021


دکتر محمد فرجاد: متخصص طب فیزیکی و توان بخشی

آدرس:تهران -خیابان شهید عباسپور-خیابان برادران-خیابان شهروز-پلاک۴۰

تلفن:88776895-021


دکتر شاهرخ علی مرادیان متخصص طب فیزیکی و توان بخشی

آدرس: تهران- منطقه 06 – مطهری (تخت طاووس) – تقاطع خیابان میرزای شیرازی – پ. 215 – ساختمان 111 – ط. سوم – واحد 7

 تلفن:88725385-021


به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است